Message Digest (8.x-1.5) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Message
oc: Messatge

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus
