Message Digest (8.x-1.5) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Daily
fr: Quotidien

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Interval
fr: Intervalle

en: Machine name
fr: Nom système

en: About
fr: À propos

en: interval
fr: intervalle
