Message Digest (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: Message
id: Pesan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang
