Message Digest (8.x-1.5) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Message
ro: Mesaj

en: Label
ro: Etichetă

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre
