Message GC Notify (1.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Test
es: Prueba

en: Message
es: Mensaje

en: Mode
es: Modo

en: Production
es: Producción

en: Team
es: Equipo

en: About
es: Acerca de
