Message GC Notify (1.0.1-rc1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Test
el: Δοκιμή

en: Message
el: Μήνυμα

en: Mode
el: Τρόπος

en: Production
el: Παραγωγή

en: About
el: Περί
