Message GC Notify (1.0.1-rc1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Test
lt: Testas

en: Message
lt: Žinutė

en: Mode
lt: Būdas

en: Production
lt: Produkcija

en: About
lt: Apie
