Message GC Notify (1.0.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Test
fi: Testi

en: Message
fi: Viesti

en: Mode
fi: Tila

en: Production
fi: Tuotanto

en: Team
fi: Tiimi

en: About
fi: Tietoja
