Message GC Notify (1.0.3-rc1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Message
da: Meddelelse

en: Mode
da: Tilstand

en: Production
da: Produktion

en: Team
da: Hold

en: Send test message
da: Send test besked

en: About
da: Om
