Message GC Notify (1.0.3-rc1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Test
pt: Testar

en: Message
pt: Mensagem

en: Mode
pt: Modo

en: Production
pt: Produção

en: Team
pt: Equipa

en: About
pt: Sobre
