Message GC Notify (1.0.3-rc2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Message
pl: Wiadomość

en: Mode
pl: Tryb

en: Production
pl: Produkcja

en: Team
pl: Zespół

en: Send test message
pl: Wyślij testową wiadomość

en: About
pl: O stronie
