Message GC Notify (1.0.3-rc2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Test
uk: Тест

en: Message
uk: Повідомлення

en: Mode
uk: Режим

en: Production
uk: Експлуатація

en: Team
uk: Команда

en: Send test message
uk: Відправити тестове повідомлення

en: About
uk: Про модуль
