Message GC Notify (1.0.3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Test
hu: Teszt

en: Message
hu: Üzenet

en: Mode
hu: Mód

en: Production
hu: Termelés

en: Team
hu: Csapat

en: About
hu: Leírás
