Message GC Notify (1.0.3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Test
ru: Тест

en: Message
ru: Сообщение

en: Mode
ru: Режим

en: Send test message
ru: Отправить тестовое сообщение

en: About
ru: Информация
