Message History (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Message
da: Meddelelse

en: exposed
da: blotlagt

en: Has new content
da: Har nyt indhold

en: Enable to override this field's links.
da: Tilsidesæt feltets links.

en: Link this field to the original piece of content
da: Link feltet til det originale indhold
