Message History (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Message
hu: Üzenet

en: exposed
hu: felfedett

en: Has new content
hu: Van új tartalma

en: Enable to override this field's links.
hu: Kattinthatóvá teszi, ezzel felülírja a mező hivatkozását.

en: Link this field to the original piece of content
hu: A mező egyben hivatkozás is legyen az eredeti tartalomra
