Message History (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Message
ja: メッセージ

en: exposed
ja: 表示

en: Has new content
ja: 新着コンテンツがある

en: Enable to override this field's links.
ja: このフィールドのリンクの上書きを許可する。

en: Link this field to the original piece of content
ja: このフィールドを元のコンテンツへリンクさせる
