Message History (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Message
no: Melding

en: exposed
no: eksponert

en: Has new content
no: Har nytt innhold

en: Enable to override this field's links.
no: Aktiver for å overstyre dette feltets lenker.

en: Link this field to the original piece of content
no: Knytt dette feltet til det opprinnelige innholdet
