Message History (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Message
nl: Bericht

en: exposed
nl: zichtbaar gemaakt

en: Has new content
nl: Heeft nieuwe inhoud

en: Enable to override this field's links.
nl: Links van dit veld mogen worden overschreven.

en: Link this field to the original piece of content
nl: Dit veld naar de oorspronkelijke inhoud linken
