Message History (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Message
oc: Messatge

en: exposed
oc: expausat

en: Has new content
oc: Presenta de contenguts novèls

en: Enable to override this field's links.
oc: Activar per suplantar los ligams del camp.

en: Link this field to the original piece of content
oc: Ligar aqueste camp a l'element de contengut originel
