Message History (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Message
pl: Wiadomość

en: exposed
pl: udostępniony

en: Has new content
pl: Zawiera nową treść

en: Enable to override this field's links.
pl: Włączenie pozwala nadpisywać odnośniki w tym widoku.

en: Link this field to the original piece of content
pl: Odnieś to pole do oryginalnej zawartości.
