Message History (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Message
sv: Meddelande

en: exposed
sv: exponerad

en: Has new content
sv: Har nytt innehåll

en: Enable to override this field's links.
sv: Aktivera för att åsidosätta detta fälts länkar.

en: Link this field to the original piece of content
sv: Länka detta fält till den ursprungliga delen av innehållet
