Message History (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Message
tr: İleti

en: exposed
tr: açıkça

en: Has new content
tr: Yeni içerik var

en: Enable to override this field's links.
tr: Bu alanın bağlantılarını geçersiz kılmak için etkinleştir.

en: Link this field to the original piece of content
tr: Bu alanı özgün içerik parçasına bağla
