Message History (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Message
uk: Повідомлення

en: exposed
uk: розкритий

en: Has new content
uk: Має новий вміст

en: Enable to override this field's links.
uk: Увімкніть для перезапису посилань цього поля.

en: Link this field to the original piece of content
uk: Зробити це поле посиланням на оригінальний матеріал
