Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: On
af: Op

en: Message
af: Boodskap

en: User
af: Gebruiker

en: Active
af: Aktief

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Users
af: Gebruikers

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
