Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Message
am: መልእክት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Published
am: የታተመ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች
