Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: On
ar: في

en: Message
ar: الرسالة

en: User
ar: المستخدم

en: Active
ar: نشط

en: Off
ar: إيقاف

en: Published
ar: منشور

en: Users
ar: المستخدمين

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Full content
ar: المحتوى الكامل
