Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Message
ast: Mensax

en: User
ast: Usuariu

en: Active
ast: Activu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Users
ast: Usuarios
