Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: On
be: На

en: Message
be: Паведамленне

en: User
be: Карыстальнік

en: Active
be: Актыўна

en: Published
be: Апублікавана

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Full content
be: Усё змесціва
