Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: On
bg: Включи

en: Message
bg: Съобщение

en: User
bg: Потребител

en: Active
bg: Активен

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Users
bg: Потребители

en: Full content
bg: Пълно съдържание
