Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Message
bn: বার্তা

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Full content
bn: পূর্ণাঙ্গ কন্টেন্ট
