Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Full content
bo: ནང་དོན་ཡོངས
