Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Message
bs: Poruka

en: User
bs: Korisnik

en: Active
bs: Aktivan

en: Published
bs: Objavljeno

en: Users
bs: Korisnici

en: Node reference
bs: Referenciranje nodova
