Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: On
ca: Actiu

en: Message
ca: Missatge

en: User
ca: Usuari

en: Active
ca: Actiu

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Users
ca: Usuaris

en: Publish node
ca: Publica el node

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Node reference
ca: Referència del node

en: Full content
ca: Contingut sencer

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ca: Esborrany

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ca: Publicat

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ca: Publica
