Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: On
cs: Zapnuto

en: Message
cs: Zpráva

en: User
cs: Uživatel

en: Active
cs: Aktivní

en: Off
cs: Vypnuto

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Users
cs: Uživatelé

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Skip
cs: Přeskočit

en: Full content
cs: Plný obsah
