Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: On
cy: Ymlaen

en: Message
cy: Neges

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Active
cy: Gweithredol

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Users
cy: Defnyddwyr
