Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Unsubscribe
da: Opsig abonnement

en: On
da: Tilsluttet

en: Message
da: Meddelelse

en: User
da: Bruger

en: Active
da: Aktiv

en: Off
da: Afbrudt

en: Published
da: Udgivet

en: Inactive
da: Inaktiv

en: Users
da: Brugere

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Node reference
da: Indholdselementreference

en: Full content
da: Fuldt indhold

en: Editorial
da: Redaktionel

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
da: Kladde

[ctx: Workflow state label]
en: Published
da: Udgivet

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
da: Udgiv
