Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: On
el: Ανοικτό

en: Message
el: Μήνυμα

en: User
el: Χρήστης

en: Active
el: Ενεργό

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Users
el: Χρήστες

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Full content
el: Πλήρες περιεχόμενο
