Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Message
eo: Mesaĝo

en: User
eo: Uzanto

en: Active
eo: Aktiva

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Published
eo: Publikigita

en: Users
eo: Uzantoj
