Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: On
et: Sees

en: Message
et: Teade

en: User
et: Kasutaja

en: Active
et: Aktiivne

en: Off
et: Väljas

en: Published
et: Avaldatud

en: Inactive
et: Passiivne

en: Users
et: Kasutajad

en: Publish node
et: Avalikusta sisu

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Editorial
et: Toimetuslik

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine
