Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: Message
eu: Mezua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Active
eu: Aktiboa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Node reference
eu: Node erreferentzia

en: Full content
eu: Eduki osoa
