Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Subscribe
fi: Tilaa

en: Unsubscribe
fi: Peru tilaus

en: On
fi: Käytössä

en: Message
fi: Viesti

en: User
fi: Käyttäjä

en: Active
fi: Voimassa

en: Off
fi: Pois päältä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Node reference
fi: Solmuviittaus

en: Skip
fi: Ohita

en: Create node
fi: Luo solmu

en: Full content
fi: Koko sisältö

en: Rendered node
fi: Renderöity solmu
