Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Message
fil: Mensahe

en: Active
fil: Aktibo

en: Published
fil: Inilathala

en: Users
fil: Mga tagagamit
