Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Subscribe
fr: S'abonner

en: Unsubscribe
fr: Se désabonner

en: On
fr: Activé

en: User
fr: Utilisateur

en: Active
fr: Actif

en: Off
fr: Désactivé

en: Published
fr: Publié

en: Inactive
fr: Inactif

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Publish node
fr: Publier le nœud

en: Unpublished
fr: Non publié

en: Node reference
fr: Référence de nœud

en: Skip
fr: Passer

en: Create node
fr: Créer un nœud

en: Full content
fr: Contenu complet

en: Rendered node
fr: Nœud rendu

en: Editorial
fr: Éditorial

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
fr: Brouillon

[ctx: Workflow state label]
en: Published
fr: Publié

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
fr: Publier
