Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Content
fy: Ynhâld

en: Message
fy: Berjocht

en: User
fy: Brûker

en: Active
fy: Aktyf

en: Users
fy: Brûkers
