Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: On
gl: Activo

en: Message
gl: Mensaxe

en: User
gl: Usuario/a

en: Active
gl: Activo

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Users
gl: Usuarios

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Node reference
gl: Referencia a nodo

en: Full content
gl: Contido completo
