Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: On
hr: Uključi

en: Message
hr: Poruka

en: User
hr: Korisnik

en: Active
hr: Aktivno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Users
hr: Korisnici

en: Full content
hr: Puni sadržaj
