Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: On
ht: Ouvè

en: Message
ht: Mesaj

en: User
ht: Itilizatè

en: Off
ht: Fèmen

en: Full content
ht: Kontni konplè
