Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Published
hy: Հրապարակված
