Message Integration (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Unsubscribe
is: Hætta áskrift

en: On
is: Virkjað

en: Message
is: Skilaboð

en: User
is: Notandi

en: Active
is: Virkt

en: Off
is: Af

en: Published
is: Birt

en: Users
is: Notendur

en: Unpublished
is: Ekki birt
